Een overzicht van de pastoors die tot op heden onze parochie hebben gediend:

Pastoor J.C. Vasse

30-03-1917 tot 31-03-1929

Pastoor W.G. Buren

08-04-1929 tot 05-05-1933

Pastoor J. Spoorman

15-05-1933 tot 05-08-1933

Pastoor Th. W. Loomans

14-08-1933 tot 01-02-1958

Pastoor S. Stroek

14-02-1958 tot ....-....-1967

Pastoor S.M.M. Steur

26-01-1968 tot 30-01-1977

Pastoor L.F. de Groot

20-02-1977 tot 27-06-2000

Een overzicht van de kapelaans die tot op heden onze parochie hebben gediend:

Kapelaan W.Q. Versteegen

14-08-1925 tot 05-11-1926

Kapelaan W.E.M. Bende

05-11-1926 tot 14-10-1927

Kapelaan C.J. Westerkamp

14-10-1927 tot 19-04-1929

Kapelaan F. Richter

21-08-1933 tot 30-08-1940

Kapelaan C.J. Hageman

26-08-1940 tot 20-08-1943

Kapelaan H.G.M. KampschoŽr

15-08-1943 tot 12-10-1945

Kapelaan B.M. v.d. Brink

08-10-1945 tot 27-08-1948

Kapelaan A.L.M. Hermus

21-08-1948 tot 25-08-1950

Kapelaan F.A.M. Kolb

21-08-1950 tot 29-08-1952

Kapelaan J.w. v.d. Burg

25-08-1952 tot 21-08-1953

Kapelaan J.C. Nieuwenhuis

17-08-1953 tot 26-08-1955

Kapelaan C.J.Th. v. Bockxmeer

22-08-1955 tot 24-08-1956

Kapelaan J.L.M. Ammerlaan

20-08-1956 tot 16-08-1958

Kapelaan Th. Hulspas

16-08-1958 tot 22-08-1959

Kapelaan H. Mourits

22-08-1959 tot 19-08-1961

Kapelaan J.I.M. v. Adrichem

19-08-1961 tot 27-08-1965

Kapelaan N.J.P. Blauwhof

27-08-1965 tot 15-08-1972

Kapelaan L.F. de Groot

01-10-1972 tot 20-02-1977